Termékleírás
Maďarská medová manufaktúra vytvořila krémový med, ve kterém dokonalě spolupracuje kyselá chuť malin s medovou sladkostí. Je krémový jako ty nejlepší oříškové krémy. Obsahuje 5% ovocné složky a je vyroben z 95% řepkového medu. Díky liofilizovaným malinám nedochází ke ztrátě živin, neobsahuje přidaný cukr, barviva, aroma ani konzervanty!
Návod k použití: samotný, na chléb, do rohlíků, do snídaně z ovesných vloček, do čaje, do limonády, do zmrzliny, na lívance, pečený jelen nebo jelení guláš
Pěna z medu vznikající na vrchu produktu během krémování nemá vliv na kvalitu výrobku! Před konzumací doporučujeme dobře promíchat! Skladujte v suchu a chladu (15-22 °C).
Po otevření spotřebujte do jednoho měsíce!